Fotel menedżerski Comfort

Pora trochę odpocząć od drogich, ekskluzywnych foteli. Dziś otrzymałem do testów fotel, który na pewno nie jest drogi, jego ekskluzywność jest kwestią gustu, ale na pewno nie można o nim powiedzieć, że jest drogi. To fotel Comfort. Fotel Comfort uzupełnia rodzinę foteli Victor i Office Race, obecnych na rynku od zeszłego roku. Wspomniane fotele wykończone są skórą ekologiczną i fotel Comfort nie odstaje od nich ani materiałowo ani jakościowo. To dobre jakościowo, cenowo przystępne fotele z dwuletnią gwarancją, które można śmiało wstawiać do gabinetów i open-space’ów klasycznych jak i nowoczesnych.

comfort2-300x300 comfort1-300x300

Comfort to typowy fotel dla menedżera, który sporo czasu spędza za biurkiem. Co prawda nie jest to fotel klasy Ergomax – ze wszelkimi możliwymi regulacjami, jednak nie wszyscy użytkownicy są bardzo wymagający. Mnie przy testowaniu tego fotela zabrakło tylko regulacji głębokości siedziska. No ale cóż – nie ta półka cenowa. Pozostałe regulacje są jak w fotelu Victor, z tym, że zagłówek jest nieco lepiej wykonany, jako osobna część, nie zaś jako zawieszona na paskach poduszka. Ogólnie za zagłówek, który jest wygodny – duży plus.

Podłokietniki są dziwne. Nie widziałem jeszcze w tej klasie foteli podłokietników całkowicie odchylanych do tyłu. Jest to rozwiązanie podobne do tych stosowanych w samochodach, lub w samolotach. Ta funkcja przyda się chyba tylko do łatwiejszego wstawania, albo jako gadżet.

Kołyska jest niesamowicie wygodna, z tym, że jest to identyczna kołyska jak w fotelu Victor – możemy albo się bujać, albo zablokować kołyskę. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji siły kołyski, cobyśmy się za mocno nie gibali.comfort2

Siedzę już trzy godziny i muszę przyznać, że jest wygodnie. Design jest nowoczesny, ale nie jest nowatorski – podobny do fotela Sedna i innych dostępnych już na rynku. Spośród nich wyróżnia się jedynie ceną – za Sednę trzeba zapłacić prawie 2000 zł – za Comfort – 488.

Reasumując – jesteś menadżerem, kierownikiem, dyrektorem i uważasz, że niedużym kosztem należy Ci się coś od życia? Kup fotel Comfort i sprawdź sam, że dobrze się siedzi.