Ergomax Enjoy dobrze działa na kręgosłup

I w dodatku mało kosztuje. Dziś opiszę fotel Ergomax Enjoy z racji tego, że jest to dość popularny produkt, stosunkowo niedrogi i był to fotel na którym siedzieli goście ubiegłorocznego XV Przystanku Woodstock.

Najpierw więc omówię jego budowę. Jest to fotel z twardego tworzywa sztucznego, wykończony siatką firmy DuPont. Jest też wersja skórzana, nieco droższa i być może bardziej prestiżowa. Co kto lubi. Mnie bardziej odpowiada tradycyjna czarna wersja siateczkowa. Fotel ma mnóstwo regulacji – wysokości (to chyba oczywiste), głębokości siedziska, wysokości oparcia, podłokietników (góra, dół, na boki), oraz położenie zagłówka. Mechanizm bujania pozwala blokować fotel w wielu pozycjach (odchyleniach).

Ogólnie więc fotel ten ma wszystkie cechy nowoczesnego fotela biurowego plus atrakcyjny wygląd. Kosztuje 1479 zł w całej sieci dystrybucji.

W materiałach prasowych producenta znalazłem gratkę. W związku z tym, że na Przystanku Woodstock w zeszłym roku korzystali z tego fotela goście Akademii Sztuk Przepięknych, jeden egzemplarz został podarowany Lechowi Wałęsie w prezencie, za co były prezydent podziękował w specjalnym liście, doceniając szczególne walory fotela.

lechwalesaenjoy 12-58-thickbox-300x300