Meble Biurowe Warszawa – gdzie dobrze zrobić meble do biura?

Odpowiadając na napływające pytania – tak – ten blog jest o fotelach. Ale pytacie czasami też o meble biurowe. Fotele to też meble, ale Wy pytacie o całą resztę. O szafy, biurka, regały, kontenery, szuflady, stoliki i inne różne dziwne rzeczy, na któych znam się tylko częściowo.

W odpowiedzi mogę opisać jak się porządnie do tego zabrać, żeby nie zepsuć.

Po pierwsze? Projekt. Jeśli chcecie zrobić sobie biuro sami – przemyślcie to. Po prostu nie warto. W większości przypadków lepiej jest opowiedzieć o swojej koncepcji projektantowi wnętrz. Taki projektant wie co można, jak można i ile to będzie kosztowało. Najlepiej wam doradzi i przedstawi projekt w wizualizacji 3D, zanim w ogóle cokolwiek zaczniecie robić.

Ta droga postępowania ma same zalety – nie martwicie się o spasowanie elementów, kolorystykę widać na projekcie, zmiana jej to moment, poza tym projektant może uwzględnić rzeczy o których zdarza się zapomnieć, a które są istotną częścią biura.

Po drugie – realizacja. Jeśli projektant nie jest z firmy realizującej projekt to zawsze będzie problem. Dlatego polecam wzięcie projektanta prosto z firmy która ma realizować projekt. W ten sposób oszczędzicie masę nerwów i niepotrzebnych nieporozumień. Na rynku jest mnóstwo firm, które realizują tego typu usługi.

Ja polecam firmę K&M, która mieści się w Warszawie na Insurekcji 10. Fotele biurowe obrotowe też tam są.